www.hotel-ubytovani.com
Apartmán Zákupy Běla - K hotelu přísluší parkovištěApartmán Zákupy Běla -  je k dispozici připojení na internetApartmán Zákupy Běla -  je k dispozici letní terasaApartmán Zákupy Běla - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmán Zákupy Běla - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouApartmán Zákupy Běla - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Apartmán Běla
Mimoňská 201, Zákupy 47123
Česká Republika
Pension-Zakupy-Bela@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s
Apartmán Běla ubytování Zákupy Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Apartmán Běla - ubytování Zákupy | Vítejte

 
Apartmán Zákupy Běla

"ZÁKUPY město, kde odpočíval i císař pán"

Apartmán Běla ­Zákupy u České Lípy:
Apartmán Běla naleznete v městečku Zákupy nedaleko koupaliště, cca 7 km od okresního města Česká Lípa a 20 km od Máchova jezera.

Zákupy Apartmán Běla ubytování:
Apartmán Běla v Zákupech disponuje dvěma ložnicemi, kde v každé ložnici jsou 4 lůžka. Maximální kapacita je 8 lůžek. Ubytování je tedy vhodné i pro početnější rodinu s prarodiči.

Apartmán Běla nabízí
- Kvalitní ubytování v soukromí v prostorném apartmánu 2 + 1 s příslušenstvím o celkové velikosti 80 m2 v přízemí rodinného domu s vlastním vchodem. 
- Možnost připojení k internetu prostřednictvím Wi-fi.
- Parkování před domem nebo v oplocené zahradě.
- Grilování na zahradě.

Zákupy Apartmán Běla vybavení:
Součástí apartmánu Běla v Zákupech je koupelna s vanou, samostatné WC a předsíň, kuchyň s jídelním koutem. Apartmán je dále vybaven TV, radiem s přehrávačem CD, pokryto Wi­fi. Další vybavení - vysavač, vysoušeč vlasů, automatická pračka.

Zákupy Apartmán Běla stravování:
Kuchyně v apartmánu Běla Zákupy má jídelní kout a je plně vybavena - elektrickým sporákem s pečící troubou, lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a potřebným nádobím. V kuchyni mají hosté možnost vlastního vaření. Další stravování je možné v restauraci Zámecké sklepy, V Podzámčí nebo Kulturní dům a v letních měsících také v restauraci Na Koupališti v Zákupech.

Dovolená Zákupy u České Lípy Apartmán Běla:
Okolí apartmánu poskytuje kulturní sportovní a především rekreační vyžití. V letních měsících je v provozu zákupské koupaliště s toboganem a restaurací, které je vzdálené cca 200 m od domu - ubytování Apartmán Běla.
V Zákupech je i nádherný zámek se zámeckým parkem. Okolím vede řada značených turistických cest a cyklotras v cykloráji Podralsko s velkým množstvím hradů, zámků a památek. Vodáci jistě ocení nedalekou řeku Ploučnici. Okolní lesy jsou rájem houbařů i borůvkářů.
V zimě můžete navštívit lyžařský areál Polevsko, Prácheň nebo Horní Podluží, kde jsou jak lyžařské vleky, tak tratě a okruhy pro běžecké lyžování.

Apartmán Běla ubytování v Zákupech důležité informace: 
V ceně je již zahrnuto DPH a rekreační poplatek. Při ubytování více jak 7 nocí je možná sleva 10%. Pro závaznou rezervaci ubytovatel požaduje zálohu 50% z celkové ceny pobytu. Zbývajících 50% je nutné uhradit v den nástupu na rekreaci. V případě zrušení rekreace se zaplacená částka nevrací. Nástup na ubytování je od 14:00 do 20:00 hod. nebo dle telefonické dohody se dá příjezd posunout i do pozdějších hodin. Ukončení ubytování: Předání pokoje - apartmánu v den odjezdu do 10:00 hodin.